Poniżej przykłady poprawnych wpisów w wyszukiwarce:

Posiadany model laptopaCo należy wpisać

Lenovo Thinkpad EDGE E120E120

Acer aspire 57385738

Sony Vaio SVE1111M1ESVE11

Samsung NP350E5C-A05PLNP350E5C

Dell Inspiron 17R17R

Toshiba Satellite L850-B206L850

Asus EEE PC 1001HA1001HA

DELL MINI 10181018

Fujitsu-Siemens Amilo A1451A1451

Packard Bell iPower GX-MGX-M

Acer Aspire ONE ZG5ZG5

W razie problemów prosimy o kontakt

O nas

 

Od kilku lat specjalizujemy się w sprzedaży pojedynczych klawiszy do klawiatur dla różnego rodzaju sprzętu elektronicznego – laptopów, notebooków, netbooków, tabletów oraz komputerów stacjonarnych. Jakość obsługi oraz prawdopodobnie największa baza  klawiatur przeznaczonych na pojedyncze klawisze na świecie spowodowały, iż jesteśmy obecnie liderem w swojej branży na rynku Polskim oraz rynkach zagranicznych. Stawiamy przede wszystkim na satysfakcję i zadowolenie klienta, dlatego też najważniejsze dla nas są:

FACHOWE DORADZTWO – naszych pracowników cechuje profesjonalizm, otwartość i zaangażowanie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i pytania skontaktuj się z nami, a na pewno zrobimy wszystko aby dobrać odpowiedni klawisz do Twojej klawiatury.

OSZCZĘDNOŚĆ – dzięki naszym usługom oszczędzasz czas i pieniądze.

Czas – ponieważ nie oddajesz swojego komputera do serwisu na kilka dni, zamawiasz klawisz nie ruszając się z fotela i w łatwy sposób samodzielnie uzupełnisz braki w klawiaturze. Dołożymy  wszelkich starań aby realizacja zamówienia przebiegła błyskawicznie.

Pieniądze – ponieważ naprawiając klawiaturę w serwisie komputerowym zapłacisz nawet kilkaset złotych, u nas jeden klawisz to koszt od 9,99 zł (+ koszt przesyłki). Kalkulacja jest więc prosta.

WYGODA – sam wybierasz w jaki sposób skontaktujesz się z nami, możesz wybrać kontakt poprzez e-mail, skype, telefon, gg, WhatsApp lub facebooka. Udostępniamy także dogodne i elastyczne  formy płatności: Skrill, PayPal, przelewy24, zwykły przelew lub płatność przy odbiorze. Zależy nam aby korzystanie z naszych usług cechowała maksymalna szybkość wygoda.

 

Odwiedź nasz kanał na Youtube